Poziv za medije: Zajedno možemo više

POZIV ZA MEDIJE

 

Udruga Brod - grupa za ženska ljudska prava organizira press konferenciju

29.04.2015 u 13,00 sati

u hotelu Central, Slavonski Brod

 

Na press konferenciji predstavit će se rezultati istraživanja “Analize stanja socijalnih usluga u Brodsko posavskoj županijikoja je jedna od aktivnosti projekta „Zajedno možemo više!“.

 

 

Nositeljica projekta je organizacija civilnog društva, Ženska soba - Centar za seksualna prava (Zagreb) i partnerske organizacije: Centar za žene Adela (Sisak), Hrvatska udruga socijalnih radnika (Zagreb), Udruga sudaca za mladež, obiteljskih sudaca i stručnjaka za djecu i mladež (Zagreb) i Udruga Brod - grupa za ženska ljudska prava (Slavonski Brod).

 

Cilj projekta je unaprijediti učinkovitost i sposobnost organizacija civilnog društva u pružanju specifičnih socijalnih usluga žrtvama nasilja u obitelji s naglaskom na seksualno nasilje, kojeg sufinanciraju Europska unija iz Europskog socijalnog fonda i Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske (www.strukturnifondovi.hr)

 

 

Pozivamo vas da medijski popratite našu press konferenciju.

 

S poštovanjem,

 

Anamarija Matanović

voditeljica projekta