Dan borbe protiv nasilja nad ženama - performans "Konzerve"

U povodu obilježavanja "Međunarodnog dana borbe protiv nasilja nad ženama" Udruga Brod - grupa za ženska ljudska prava održala je danas na Trgu Ivane Brlić - Mažuranić performans naziva "Konzerve".

Fotografije i tekst preuzeti sa: Facebook stranice Radio92FM - Facebook stranica

partrijarhat 4partrijarhat 2Dan borbe protiv nasilja nad ženama - fotografije performanca KonzerveDan borbe protiv nasilja nad ženama - fotografije performanca Konzervepartrijarhat 5partrijarhat 6partrijarhat 7Dan borbe protiv nasilja nad ženama - fotografije performanca Konzerve (foto: Radio92FM)Dan borbe protiv nasilja nad ženama - fotografije performanca Konzerve (foto: Radio92FM)Dan borbe protiv nasilja nad ženama - fotografije performanca Konzerve (foto: Radio92FM)partrijarhat 11