Milijarda ustaje 2018.: pogledajte kako je bilo

Milijarda ustaje u Slavonskom Brodu (foto: Brodportal www.brodportal.hr)

U srijedu, 14. veljače, u Prohibition baru uz besplatnu kavu i promotivne materijale članice Udruge Brod informirale su Brođane o kampanji Milijarda ustaje protiv nasilja nad ženama.

O kampanji su izvjestili i lokalni mediji.

Pogledajte reportažu Slavonskobrodske televizije o događaju:

Članak Brodportala možete pronaći ovdje.

Milijarda ustaje 2018: najava

Milijarda ustaje 2018

Na Valentinovo, 14.02.2018., Udruga Brod i Prohibition bar (Šetalište Braće Radić 12, Slavonski Brod) te pozivaju na BESPLATNU ONE BILLION RISING kavu, a u večernjim satima na tematsku večer "ONE BILLION RISING" uz iznenađenja i Dj-a.

Događaj možete pratiti na Facebooku - One Billion Rising, Milijarda ustaje protiv nasilja i na službenoj stranici kampanje .

O sudjelovanju Udruge Brod u kampanji Milijarda ustaje proteklih godina i ove godine možete čitati ovdje.

Milijarda ustaje 2017. - evo kako je bilo u Brodu!

ONE BILLON RISING( MILIJARDA USTAJE) je kampanja koju Udruga Brod grupa za ženska ljudska prava već nekoliko godina obilježava.

Cilj Kampanje je osvještavanje rasprostranjenosti nasilja nad ženama i djevojčica u cijelom svijetu.

Udruga Brod organizirala je Kampanju 14. veljače 2017. u terminu od 10:30 do 11:30 sati na gradskom trgu “Ivana Brlić Mažuranić”.

Opširnije:Milijarda ustaje 2017. - evo kako je bilo u Brodu!